Hedeflerinize doğru birlikte adım atalım!

Hizmet verdiği alanlar içerisinde Magna sizi dinler, anlar; ihtiyaçlarınıza özel dinamik, inovatif ve profesyonel çözümler sunar.

İş birliği içerisinde olduğu firmaların ihtiyaçlarını odak noktasına alan Magna; en zor, maliyetli ve zaman alıcı görülen işleri, sahip olduğu uzman kadrosu sayesinde etkin biçimde sonuçlandırır.

Sektörün öncü firmalarından biri konumunda olan Magna, Türkiye’nin dört bir yanından danışmanlık ve servis hizmetleri sağladığı paydaşlarını geleceğe taşır.

Magna’yı özel yapan, özel ekibi!

Benzersiz Magna hizmetinin başrolleri ile tanışın

Benzersiz Magna hizmetinin başrolleri ile tanışın

Magna’nın müşterilerine sunduğu dinamik, inovatif ve profesyonel çözümlerin arkasında çok güçlü zihinler var!

Benzersiz Magna çözümleri için tıklayın!
KEREM HAŞHAŞ
KEREM HAŞHAŞMagna Yönetim Kurulu Başkanı
25.11.1979 İstanbul doğumlu olan Kerem Haşhaş New Hampshire University İşletme bölümünde lisans ve Bahçeşehir Üniversitesi Yükseklisans eğitimini tamamlamıştır. 20 yılı aşkın iş tecrübesine sahip olup; dış kaynak hizmetleri, mobil iletişim, ithalat-ihracat ve yönetim danışmanlığı sektörlerinde tecrübesi bulunmaktadır. Girişimci ve yenilikçi kişiliği ile pek çok projeye imza atmıştır ve halen projelerini sürdürmektedir. Kerem Haşhaş Magna Kurumsal Destek Danışmanlık ve Yönetim A.Ş.’de Yönetim Kurulu Başkanı’dır.
MURAT ERİZ
MURAT ERİZMagna Kurumsal Destek CEO
İstanbul Üniversitesi İşletme bölümünden 1990 yılında mezun olan Murat Eriz, master eğitimini de İstanbul Üniversitesinde tamamladı.
Finansal yönetim, bütçeleme, finansal modelleme ve kontrolün tüm yönlerinde geniş deneyim ve bilgiye sahip olan Murat Eriz, iş hayatına 1990 yılında başladı.

Yurt içi ve yurt dışı girişim sermayesi ve strateji yatırımlarında Başkan Yardımcısı ve CFO düzeyinde uzun yıllar çalıştı. Farklı sektör deneyimleri ile firmaların yatırım ve yatırımcı süreçlerinin yönetimi ve iş planı oluşturulması konusunda geniş deneyim elde etti. Bu günlerde Murat Eriz, Magna CEO’luğunun yanı sıra Tempo Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürüyor.